Vaterpolisti Borca upisali nove bodove u Beogradu

Nakon prve gostujuće, vaterpolisti Borca uknjižili su i prvu gostujuću ”trojku” u Prvoj B ligi Srbije!

Na bazenu Sportskog centra ”Voždovac” u Beogradu, tim Davora Josipovića je stigao do pobjede nad ekipom BVU Vračar rezultatom 7:11, otklonivši praktično sve dileme oko konačnog ishoda nakon dvije četvrtine.

Poslije prvih 16 minuta, crveno-plavi su imali prednost od pet golova (2:7), uz sigurnu igru, koja ih je odvela do premijernog trijumfa na gostujućem terenu.

U narednom kolu, predstojećeg vikenda, Borčevi vaterpolisti će ugostiti posljednjeplasirani Vračar.

BVU VRAČAR – BORAC 7:11

BVU VRAČAR: Brakočević, Radić, Simić, Ristić, Anđelković, Petrović 4, Bojić 3, Cvijanović, Kaležić, Bukilica, Cvetić, Dimitrijević, Veljković.

BORAC: Ćutković, Lazendić 2, Grabež 1, Dakić, Tadić, Kajtez 5, Kopanja, Šipka, Malčić, Novak 3, Mršić, Tešić, Blagojević, Vukčević.

Izvor: borac-sport, foto: MONDO/Slaven Petković

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: