Šampioni počeli šampionski

Košarkaški klub invalida „Vrbas“ uspješno je počeo odbranu šampionske titule u Premijer ligi BiH. Banjalučani su na premijeri savladali ekipu Kluba invalidne košarke „Sana“ iz Sanskog Mosta sa 76:59, u utakmici koja je odigrana danas u Sportskoj dvorani „Borik“.
Od prvog do posljednjeg minuta aktuelni šampioni BiH su bili kudikamo bolji protivnik i njihova pobjeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Iz minuta u minut povećavali su Banjalučani prednost te su na kraju, više nego zasluženo, stigli do trijumfa protiv tima iz Sanskog Mosta. U pobjedničkom sastavu istakli su se Mufid Čejvan sa 19 pogodaka, Elvir Modronja i Ademir Demirović dali su po 11 poena, jedan manje ubacio je Igor Ignjatović.

Članove Košarkaškog kluba invalida „Vrbas“ u nedjelju, 4. novembra očekuje prvo kolo NLB lige koje će biti odigrano u Gracu. Banjalučani će u ovom austrijskom gradu odigrati dva susreta, jedan sa domaćim Flink Stonsima dok će im drugi rival biti Singidunum iz Beograda.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: