Rukometaši Borca poraženi od Olimpijakosa

Rukometaši Borca nisu uspjeli da se plasiraju u 2. Kolo Kupa EHF pošto su poražen sinoć u Banjaluci od Olimpijakosa 25:30.

”Crveno-plavi” su poraženi i u prvom susretu (20:31).

Pravo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri a rezultat u ”Boriku” nakon 30 minuta glasio je 12:12. Gosti iz Atine su bolje otvorili drugi period, stekli 2-3 vola prednosti ali je domaćin nošen podrškom sa tribina desetak minuta prije kraja anulirao zaostatak. Borac je u ovaj okrsaj ušao sa dosta mladih igrača sto je mnogo iskusniji ali i kvalitetniji Olimpijakos iskoristio i zabilježio novu pobjedu koja ga vodi u narednu runndu.

Najefikasniji kod pobjednika bio je Dimitrios Ciras sa 12 golova a kod Borca se istakao Bojan Radjenović sa 6 golova.

Izvor: Nezavisne

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: