RK Borac dobio meč i plasirao se u polufinale Kupa BiH

Rukometaši banjalučkog Borca plasirali su se u polufinale Kupa BiH nakon što su sinoć u dvorani Borik u revanš meču četvrtfinala savladali ekipu Vogošće 28:26. Prvi meč igran u Vogošći je završen remijem 25:25 tako da se Borac sa domaćom pobijedom plasirao dalje.

“Crveno-plavi” su već na poluvremenu imali prednost od četiri gola razlike (15:11), međutim gosti su uspjeli na pet minuta prije kraja meča da ostvare minimalnu prednost od 25:26, ali igrači Borca nisu dozvolili iznenađenje, i golovima Ćelića i Ćeranića uspjeli su da ponovo preuzmu prednost i na kraju trijumfuju.

Najefikasniji igrači meča bili su borčevi Unčanin i Mijatović sa po pet golova, dok su isti broj golova postigli i vogošćini Jelačić, Osmanhodžić, Čičkušić.

Rukometaši Borca se za vikend ponovo vraćaju premijerligaškim obavezama gdje će u okviru 23. kola gostovati ekipi Sloge iz Doboja.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: