Radnik izbacio Borac iz Kupa Republike Srpske

Fudbaleri Borca eliminisani su iz daljeg takmičenja u Kupu Republike Srpske pošto su danas, u utakmici osmine finala, poraženi u Bijeljini od ekipe Radnika rezultatom 5:3 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Strijelci za domaće sa bijele tačke bili su Đurić, Stojanović, Franić, Glišić i Arnautović, za Borac su pogađali Puzigaća, Delić i Burazor, a neprecizan je bio Raspudić.

Nakon 90 minuta igre, na semaforu je bio ispisan rezultat 1:1, a prednost je stekao Borac u 5. minutu golom Bojana Puzigaće nakon kornera Ivana Delića. 19 minuta prije kraja utakmice, Bijeljinci su stigli do „iksa“ pogotkom Aleksandra Glišića.

Inače, posljednjih 10 minuta Borac je odigrao sa 10 fudbalera na terenu jer je zbog drugog žutog kartona u svlačionicu morao Ilija Danilović.

Radnik će, tako, nastaviti put ka petom trofeju u kup-takmičenju FS RS u posljednjih šest sezona, dok se, sa druge strane, nastavlja post crveno-plavih, koji su posljednji put najmasovnije takmičenje u RS osvojili 2012. godine trijumfom u Mrkonjić Gradu nad ekipom Slobode.

Izvor: FK Borac

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: