Lajović savladao Krajinovića

Srpski teniser Dušan Lajović nakon dva dana, plasirao se u drugo kolo Srpska opena pobjedom nad sunarodnikom Filipom Krajinovićem sa 2:1 u setovima.

Po setovima je bilo 6:2, 4:6, 6:4.

Podsjetimo, ovaj meč počeo je juče, ali je prekinut zbog kiše početkom trećeg seta, pri rezultatu 1:1 u setovima i 2:0 za Lajovića u trećem setu.

Meč je nastavljen danas, a Lajović je uspio da dobije meč, uprkos tome što je Krajinović uspio da vrati izgubljeni brejk.

Na ovaj način, Lajović se u drugom kolu pridružio Laslu Đereu koji je savladao Rusa Safuilina sa 2:0.

Uskoro se očekuje i press konferencija Dušana Lajovića.

Srbija bi danas mogla da dobije i trećeg prestavnika u drugom kolu kada je u pitanju singl konkurencija.

Na teren izlazi Hamad Međedović, velika teniska nada. Međutim, posao mu neće biti nimalo lak, jer za protivnika ima Francuza Barerea, koji je osmi nosilac na Srpska openu.

Izvor: Nezavisne

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: