Borcu bod protiv Zrinjskog

Borac je osvojio bod na Gradskom stadionu protiv favorizovanog Zrinjskog. U 88 minuti susreta Petar kunić savladao je golmana gostiju i kada se činilo da će Banjalučani napokon upisati tri boda uslijedio je hladan tuš. U samoj završnici Zrinjski je postigao izjednačujući pogodak za konačan rezultat 1:1.

Teren na Gradskom stadionu je bio težak za igru, neodoljivo podsjećao na oranicu. Snijeg je oćišćen, ali nije bilo ni za očekivati da će nakon posljednjeg “traktoranja”  i biti bolji.

U utakmici protiv Zrinjskog fudbaleri Borca nisu imali podršku Vulturesa. Nije bilo organizovanog navijanja na sjevernoj tribini.

Nije bilo ni semafora na Gradskom stadionu. I dalje leži na atletskoj stazi. Oficijelni spiker je gledaoce obavještavao o rezultatu i minutaži utakmice.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: