Borac i sa igračem manje bolji od Čelika

Borac je na Gradskom stadionu pobijedio Čelik rezultatom 3:1.

Banjalučani su sa igračem manje, u 81. minuti meča potvrdili prednost iz prvog poluvremena od 2:1.

Vodstvo Borcu donio je Stojan Vranješ već u 10 minuti meča, ali slavlje je trajalo samo do 18. minute kada je Ajdin Mahmutović izjednačio na 1:1. Tada ponovo na scenu stupa Vranješ i u 21 minuti postiže svoj drugi pogodak za rezultat od 2:1.

U drugom poluvremenu u 63. minuti susreta Borac je ostao bez igrača, Marko Jovanović je dobio crveni karton.

U 81. minuti Ivan Crnov koji je ušao u igru u drugom poluvremenu postiže treći go za Borac za konačnih 3:1.

Pobjedom nad Čelikom i nova tri boda, Borac je zauzeo peto mjesto na tabeli.

Narednu utakmicu Banjalučani igraju 14. septembra u Tuzli protive ekipe Slobode.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: