Borac pobijedio Široki

Borac je slavio u posljednjoj utakmici jesenjeg dijela prvenstva. Na Gradskom stadionu u Banjaluci pobijedili su Široki Brijeg rezultatom 2:1. Prvi gol za Borac postigao je Galešić u samom finišu prvog poluvremena. Gosti su izjednačili početkom drugog poluvremena, golom Wagnera u 48 minuti susreta.
Konačnih 2:1 i značajna tri boda, Borac je izborio u sudijskoj nadoknadi uz pomoć gostujućeg igrača, autogolom Barišića u 91 minuti susreta.

Utakmicu su na trenutak prekinuli navijači Borca bacanjem grudvi u teren, a dio njih, navijačka grupa sa Starčevice, napustila je tribinu u znak protesta zbog svih dešavanja sa već bivšim kapitenom Borisom Raspudićem.