Banjalučani ekipno najbolji u mušičarenju

Tačno nakon 10 godina i IV Kup jadransko podunavskih zemalja (JPK) na istim mjestima završen je ovogodišnji 13. po redu JPK trijumfom SRD Banja Luka 1. iz Banje Luke BiH, u ekipnoj konkurenciji.
U pojedinačnoj konkurenciju pobjedu je odneo Matijaž Tirović iz ekipe Bled, Slovenija.

Drugo mesto u ekipnoj konkurenciji je osvojila ekipa SRK Kolašin, Crna Gora, a treće RD Bled iz Slovenije.

Drugoplasirani u pojedinačnoj konkurenciji je bio Saša Jeremić Banja Luka, BiH, dok je treće mjesto osvojio Tomislav Praštalo, Banja Luka, BiH.

U Glavatičevu kod Taje u 15.00 časova završen je 13. KUP – Jadransko Podunavskih zemalja u mušičarenju koji je okupio 54 mušičara u 18 ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Makedonije, Srbije, Crne Gore i domaćina Bosne i Hercegovine.

Organizator takmičenja bio je sportsko ribolovni savez BiH, a domaćin OSR „Konjic“ iz Konjica koje je organizovao takmičenje u ugostio mušičare iz 6 zemalja.

Podjelom medalja i priznanja, razmenom poklona, uspješno je okončano trodnevno natjecanje, koje će se iduće godine organizovati u nekoj drugoj državi sa prostora ExYu.

Izvor: Musicar.rs

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar: