Međunarodni sajam turizma u Banjoj Luci od 28. februara do 2. marta

U Banjoj Luci će od 28. februara do 2. marta biti održan peti po redu Međunarodni sajam turizma, gdje će svoju bogatu ponudu izložiti više od 150 direktnih izlagača iz zemalja u okruženju.

Sajam će biti održan u Sportskoj dvorani „Centar“, a radno vrijeme biće od 10.00 do 18.00 časova.

-I ove godine, kao i prethodnih uz visok organizacioni i profesionalni nivo očekujemo da će sajam okupiti veliki broj izlagača iz svih krajeva regiona. U okviru kompleksa dvorane Centar na prostoru većem od 1.400 kvadratnih metara turističku ponudu, smještajne kapacitete, kulturu i običaje predstaviće više od 150 direktnih izlagača iz zemalja u okruženju. Izuzetna lokacija, u strogom centru grada, biće mjesto gdje će brojni posjetioci imati priliku da se upoznaju sa turističkim sadržajem i predstavnicima iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Grčke i Turske – saopštili su organizatori.

Međunarodni sajam turizma u Banjoj Luci održava se u organizaciji kompanije “RS Consulting and Trade“ uz institucionalnu podršku Ministarstva vanjske trgovine i ekonomskih BiH, Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske i Grada Banje Luke kao domaćina

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar:
PODIJELI