U sedam dana zatvorena 21 firma, Banja Luka vodi po broju

Banjaluka je u protekloj sedmici ostala bez još devet firmi koje su zatvorene u procesu likvidacija i stečaja.
Ukupno, u Bosni i Hercegovini je za sedam dana ugašena još 21 firma, od čega 17 u Republici Srpskoj i četiri u Federaciji BiH.

Prema posljednjim podacima, u firmama “Progal“, “Gigi dent“, “Bulider specijalist” i “Imperial & Co” zatvoren je likvidacioni postupak i one su brisane iz sudskog registra.

U Ambulanti “Stomatologija Tevanović” otvoren je likvidacioni postupak, a u “Bomex Bros international“, “Bina izdavaštvu” i “Marković Trade” zaključen stečajni postupak. U firmi “GB Immo” je stečaj obustavljen.

Stečajni postupak je otvoren u “Raša komercu” u Kotor Varoši, kao i u “Otto Ziegler Consulting” iz Zvornika i “Dragstor” u Šekovićima, piše Capital.
Likivdacioni postupak je zaključen i iz registra su brisani “Mili-Komerc” iz Zvornika, “Led Star Impex” iz Bijeljine, “Tipo-remont-kotlogradnja” iz Prijedora, te “MFM Solar 200” iz Bileće.

U FBiH su otvorena tri likvidaciona postupka i to u ” AKWA MS” i “Gen Pharma” iz Sarajeva, “Mujagić Green Trade – Zelena trgovina” iz donjeg Vakufa i “CFC BH” iz Živinica.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BLmojgrad portala. Ostavite komentar:
PODIJELI